Pracovný obed v Café Devín****

Pravidelne si plánujem pracovné stretnutia. Dlhé roky som pracovala na manažérskej pozícii a stretnutia mi suplujú to, čo mi pri bežnej tvorbe fotografií, či produkcii videoreceptov chýba. Brainstorming, správne uchopenie marketingu, odprezentovanie nápadov, diskusia ohľadne nových projektov a ich plánovanie.

Café DEVÍN****

Zvolila som na stretnutie reštauráciu Café Devín****, ktorá je súčasťou Hotel Devín v centre Bratislavy.

V tomto jedinečnom mieste sa snúbi história s vyskoým komfortom a noblesou. Cítiť zachovalý charakter doby v zariadení, vybavení, servírovaní a ponukou, ktorá je doplnená o trendy súčasnosti.

OKU LAHODIACE ŠALÁTY A NÁPOJE

Po odporučení príjemnej obsluhy sme si vybrali ľahší obed a pracovné stretnutie sme si spríjemnili pestofarebným šalátom s krevetami a kozím syrom s citrónovo – medovým dresingom. Očarili ma letné nápoje, ktoré boli dych vyrážajúce. Najmä ten s uhorkou posypaný zlatom.

TERASA S VÝHĽADOM NA DUNAJ

Plánovali sme presunúť sa na terasu, vychutnať si nápoj s výhľadom na rieku Dunaj, ale tak sme sa zahĺbili do diskusie, že sme to ani nestihi.

Zrealizujeme nabudúce, pretože nič nie je staršie ako včerajší úspech a s novým dňom prichádajú nové možnoti na zrealizovanie a zhmotenie myšlienok.