POMOCNÍCI, BEZ KTORÝCH SA V KUCHYNI NEZAOBÍDEM

Z tejto novinky sa neskutočne teším. Predstavujem vám novú spoluprácu so značkou BOSCH

Táto značka nie je v našej domácnosti žiadny nováčik. Zabudované spotrebiče v kuchyni  používame viac ako 4 roky.

Kuchyňa je miesto, kde sa aktuálne zdržiavam najčastejšie. Striedavo s ateliérom. Je to priestor, kde sa snažím vypnúť nielen pri varení, ale hlavne pri upratovaní.  No a ktorí pomocníci mi s tým najviac pomáhajú?

BEZ KTORÝCH SPOTREBIČOV SA V KUCHYNI NEZAOBÍDEM?

Na prvé miesto dávam Bosch umývačku riadu SMV8YCX01E. Kto so mnou súhlasí? Je to pomocník na nezaplatenie a denne ju zapínam aj 2x. Najviac ma baví práve zásuvník na príbor a na drobné kuchynské náradie. Práve táto zásuvka bola pre mňa otáznik, či je to vlastne dobrý nápad a nebude lepší košík na príbor, ale šuflík si ma získal. Praktický nielen na špinavý riad, ale aj na čistý a hlavne na vykladanie.

Jednoducho si vyberiem zo šuflíka napríklad lyžičky a odložím ich kde patria a zmestí sa tam teda toho dosť. Najväčšia výhoda je časový displej, ktorý je viditeľný na podlahe. Takto viem, za aký čas bude poumývaný riad.

Skoro ju ani nepočujete, toto som mala dať na prvé miesto, taká je celkovo tichá.

Všetky pečené recepty, ktoré sa nachádzajú na blogu “Chudnem jedlom” boli ukuchtené  vo vstavanej rúre Bosch HBG6764S1. Na nej oceňujem okrem jednoduchého dizajnu koliesko, s ktorým si predvolím teplotu aj čas.  Páčia sa mi najmä obrázky, ktoré sa objavia pri predvolených programoch na pečenie ryby, či zeleniny. Celkom milé.

V rúre je možné piecť na viacerých úrovniach v rovnakom čase a čistenie je jednoduché. To je veľká výhoda.


Vstavanú Bosch mikrovlnnú rúru BFL634GB1 používame na rýchly ohrev mlieka pre deti alebo na krátke zohriatie jedla z predošlého dňa. Opäť praktický dotykový dislej a koliesko, s ktorým si predvolíte požadovaný čas, v jednoduchom dizajne a praktické čistenie. 

Najčastejšie používaný spotrebičom a bol aj úplná prvotina, je Bosch ponorný tyčový mixér Maxo Mixx. Veľmi sa teším tomu, že môžem vyskúšať novinku, ktorou je vakuovací systém. Ten sa dá zadovážiť samostatne k mixéru, ak už doma ErgoMixx, či MaxoMixx máte.

Idem testovať, teším sa :). Mám rada pokrok v technike a inováciách. A čo vy?

Foto-Mirka-a-kuchynka2